AM 75 (varkensneus)
802 rijdt door Sint-Mariaburg met een L-trein vanuit Puurs
804 rijdt los door Antwerpen-Noorderdokken
805 komt over enkele ogenblikken aan in Dendermonde
805 rijdt door Hennuyères met een IC-trein Binche - Turnhout
806 rijdt door Hennuyères naar Turnhout
807 komt aan te Tubize met de IC-trein naar Binche
809 vertrekt uit Dendermonde met een L-trein naar Antwerpen-Centraal
812
813 wacht op zijn vertrek in Antwerpen-Centraal
813 vertrekt in Dendermonde naar Antwerpen-Centraal
813 komt aan in Antwerpen-Noorderdokken met een L-trein naar Roosendaal [NL]
815 met de L-trein Roosendaal(Nl) naar Puurs
816 wordt overgebracht van Ronet naar Gentbrugge voor het verwijderen van asbest in het treinstel
816 komt aan in Antwerpen-Noorderdokken
816 staat aan het perron in Mechelen
821 komt aan in Sint-Mariaburg met een L-trein Essen - Puurs
822 wordt overgebracht naar Gentbrugge voor het verwijderen van asbest
822 vertrekt uit Dendermonde met een L-trein naar Antwerpen-Centraal
823 komt aan in Essen met de L-trein naar Puurs
Neus van de 824
824 te lokeren
824 staat aan het perron van Essen met een L-trein naar Roosendaal[Nl]
825 komt aan in Essen
826 met een L-trein van Lokeren naar Antwerpen-Centraal
827 L-trein naar Gent St-Pieters
827 met de L-trein Roosendaal(Nl) naar Puurs te Sint-Mariaburg
831 met een L-trein naar Roosendaal(NL)
831 met een L-trein naar Puurs
833 wacht op zijn vertrek in Essen, met een L-trein naar Puurs
835 vertrekt met een L-trein vanuit Dendermonde naar Antwerpen-Centraal
835 en klassiekje n°760 rijden samen door Hennuyères met de IC-trein Turnhout - Binche
835 komt met de L-trein Roosendaal[NL] - Puurs aan in Essen
837 staat aan het perron van Essen met een L-trein Puurs -Roosendaal[NL]
838 met de L-trein Roosendaal[NL] naar Puurs te Sint-Mariaburg
838 te Antwerpen-Centraal met een L-trein naar Roosendaa[NL]
838 rijdt door Mortsel-Liersesteenweg naar Antwerpen
838 komt aan in Essen met een L-trein naar Roosendaal[NL]
843 (1ste AM75 in New-look livrei) te Aiseau, dit is de 2de testrit met de vernieuwde 843 van CW-Mechelen naar Brussel-Zuid, Namen, Charleroi en via Brussel-Zuid terug naar CW Mechelen
843 te Essen met een L-trein naar Roosendaal[NL]